top of page

ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ

У Beauty Lounge Valencia представлені передові апаратні доглядові процедури для відновлення молодості та краси вашої шкіри. Ми пропонуємо різноманітні чищення, які освіжать та очистять вашу шкіру від забруднень. Ліфтинг процедури підтягнуть і ущільнять вашу шкіру, роблячи її більш пружною. Мезотерапія та інші інтенсивні процедури догляду забезпечать вашій шкірі необхідний комплексний догляд, який підкреслить вашу природну красу.

Дозвольте нам подбати про вашу красу та благополуччя! Наші професіонали з радістю допоможуть підібрати індивідуальні рішення для вас, щоб ви відчули себе чудово як усередині, так і зовні.

Головна / Для обличчя

У Beauty Lounge Valencia представлені передові апаратні доглядові процедури для відновлення молодості та краси вашої шкіри.

 

Ми пропонуємо різноманітні чищення, які освіжать та очистять вашу шкіру від забруднень. Ліфтинг процедури підтягнуть і ущільнять вашу шкіру, роблячи її більш пружною.

 

Мезотерапія та інші інтенсивні процедури догляду забезпечать вашій шкірі необхідний комплексний догляд, який підкреслить вашу природну красу.

Дозвольте нам подбати про вашу красу та благополуччя!

 

Наші професіонали з радістю допоможуть підібрати індивідуальні рішення для вас, щоб ви відчули себе чудово як усередині, так і зовні.

IPL-фотоомолодження

Діагностика обличчя

Апаратний масаж обличчя

Hikari Cleopatra Pell

Комбінована чистка обличчя

Мікронідл обличчя та шия

Сяюча шкіра

Ліфтінг

Гідропілінг

ВСІ ПРОЦЕДУРИ

Hikari Cleopatra Peel

Апаратний масаж обличчя

ДЕТАЛЬНІШЕ
ДЕТАЛЬНІШЕ

Діагностика обличчя

Гідропілінг

Комбінована чистка обличчя

Сяюча шкіра

Ліфтінг

Мікронідл обличчя та шия

ВСІ ПРОЦЕДУРИ

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

bottom of page